Szeroko pojęta fotografia przedmiotowa to nasza specjalność

Wykonywana przez nas fotografia dla sklepów www oraz usługi fotograficzne dla przedsiębiorstw są naszym głównym zajęciem, jesteśmy na rynku od wielu lat.
Spora ilość zadowolonych klientów zachęca nas do dalszej pracy, dlatego tworzymy to co najlepsze w fotografii, zdjęcia w pełni odwzorowujące kształt i kolor. W pełni panujemy nad tym co robimy, podejmujemy każde zlecenie czy są to zdjęcia biżuterii, naczyń, sztućców czy też szklanek opakowań albo różnego rodzaju elementów zabytkowych, fotografujemy odzież na modelkach i modelach, prowadzimy pełne doradztwo dla początkujących w sieci internetowej.
Fotografia obuwia odzieży to zupełnie inny dział niż elementów błyszczących zwracamy w tej fotografii na wiele szczegółów by klient maiła przedstawiony obraz w pełnej kolorystyce i z zachowaniem kształtu.
Wykonujemy fotografię 360 stopni jak też i fotografię 3D, tu musze zwrócić uwagę na fakt ze wykonujemy jako chyba jedyni, prawdziwie zdjęcia 3d pozwalające obracać wirtualny towar przez klienta w czterech osiach. Wykonujemy dokumentacje zbiorów dla muzeów oraz wykonujemy projekty spacerów wirtualnych pozwalających na oglądanie artefaktów z bliska w 3D.

Categories: Bez kategorii

Leave a Reply